czwartek, 13 czerwca 2013

Lipcowy Ogród okazał się niewypałem , nie mają sali pośredniej właśnie takiej jaką potrzebuję. Chociaż wnętrze mają cudne i idealne jednak musieliśmy zrezygnować. Wkurza mnie trochę ze TŻ nie ma kiedy ze mną jeździć , wczoraj to wyjątek. A ja chyba przejadę się dzisiaj do jednej restauracji którą na początu chcieliśmy mają wolne 2 terminy na sierpień 2014 i bardzo dobre ceny. No właśnie pisał M. więc jadę za godzine oblukać sama salę... jak się spodoba to podpiszę umowę bo to już późno na szukanie sali.

Jakoś tak liczę ile nas to wyniesie i mam dziwny strach że to i tak dużo i że nie damy radę oszczędzić... Nie wiem czemu :P Dobra , na pewno napiszę jak coś zarezerwuję. A teraz bye

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz