piątek, 20 września 2013

Zuzia czy Zuziek?

HEJ !




Na mojej drodze o piękne włosy stanęła mała ewolucja ;)
Jesteśmy razem z tż posiadaczami dwóch pięknych samiczek gekonów lamparcich  ( jedna 4 lata druga ma rok). Jednak zawsze marzyła nam się agama brodata , tak ! Chcieliśmy mieć brodacza ale jakoś mimo prób budowania terrarium nigdy nam to nie wychodziło.
Mieszkamy teraz w nowym , innym miejscu a przy okazji przeprowadzki znaleźliśmy starą niepotrzebną szafkę. Automatycznie zapaliła nam się lampeczka :D W jedną część szafki przeznaczyliśmy na terrarium przejściowe dla przyszłej agamki. I tak oto od Niedzieli jest z nami mała Zuzia (lub Zuziek ciężko na razie okreslić płeć).Na razie brodacz bardzo się stresuje ale myślę że niebawe odzyska pełen wigor ^_^

Od października zakładam 'puszkę' Zuziową :D do której odkładać będziemy pewną sumkę co miesiąc aby na kolejne wakacje móc przenieśc agę do większego domku (sądzę że już wtedy będzie za duża na obecne terrarium które mierzy 86cm szerokości x 52 wysokości x  30 głębokości. ). Potrzebna jest spora sumka bo nowe lokum musi być wypasione ;)

A oto kilka zdjęć małej pociechy



A tu dla poprawy humoru sexi noga gekonicy :D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz